O nas

P.H.U. Pasmanteria została założona w 1986 r. jako firma rodzinna z początku zajmująca się handlem artykułami pasmanteryjnymi.
Szybko poszerzyliśmy profil działalnosci dostosowując do miejscowych potrzeb.
Kim jesteśmy dziś przeczytacie dalej.

czytaj dalej poniżej

Historia firmy

Jesteśmy dla Was
i dla Regionu


Przed 35 laty (w 1986 r.) założyliśmy firmę o tej nazwie. Pozostaliśmy jej wierni, choć szybko zmienił się asortyment. Wówczas była to spółka jednoosobowa, zajmująca się handlem detalicznym z branży odzieżowo-pasmanteryjnej.

W 1996 r. firma powiększyła się tworząc spółkę cywilną i poszerzyła swoją ofertę handlową z zakresu budwnictwa i materiałów wykończeniowych, co od lat już stanowi podstawową naszą działalność. Od tamtej pory "Pasmanteria" stała się rozpoznawalna nie tylko jako sprzedawca odzieży i pasmanterii, ale jako zaufany partner handlowy także w branży remontowo-budowlanej.

W 2006 r. przystąpiliśmy do finansowej grupy "Intax". Świadczymy usługi finansowe w odrębnym pawilonie przy ulicy 1 Maja (róg ul. Rzeszowskiej) gdzie oferujemy punkt obsługi finansowej (tanie opłaty i wpłaty).
Tu uregulujecie wszelkie rachunki jednorazowe i stałe, płacąc symboliczne opłaty.

Przyjmujemy i realizujemy przekazy pieniężne Western Union Money Transfer, które docierają do adresatów w przeciągu kilku minut.

Wykonujemy krajowe płatności ekspresowe w ciągu 15 minut. Ponadto oferujemy usługi ksero, faks, tłumaczenia oraz przesyłki kurierskie firmy "Siódemka". Wykonujemy także wszelkiego rodzaju pieczątki i stemple.

Od lat pracujemy dla Was na lokalnym rynku. Wciąż rozwijamy i dbamy o jak najwyższą jakość asortymentu. Specjalizujemy się w materiałach wykończeniowych. To tylko mała część asortymentu, jaki możecie znaleźć w naszym sklepie. Przekonajcie sie osobiście. Poza meblami znajdziecie u nas wszystko co potrzebne do budowy i remontu mieszkania czy domu. Nie zapominamy też o ogrodzie (poza roślinnością). Ponadto oferujemy szeroką gamę różnych artykułów wykończeniowych, instalacyjnych, elektrycznych. Znajdziecie je w naszym sklepie przy Al. Zwycięstwa 3 w Nowej Dębie, pod popularnymi "filarami".

1990

zadowolonych klientów

2730

produktów na składzie

92

dostawców